Telefon:
+420 601 001 211
Adresa:
Jiráskovo náměstí 6,
Praha 2 (Tančící dům)

O A1 SYSTEM®

image_3
O kvalitách služeb společnosti A1 SYSTEM® zcela jasně hovoří výsledky. Své služby poskytuje více než 300 organizací, školí více než 50 000 zaměstnanců ročně a každý rok provede více než 1 000 auditů. Díky tomu patří k významným společnostem v oblasti PO a BOZP na českém trhu. Svého úspěchu dosáhla díky zásadám efektivnosti, hospodárnosti a účelnosti.
Zákazníkům nabízí výhradně profesionalitu s garancemi, flexibilitu, inovativní přístup a technologickou vyspělost. Z nich pak klienti čerpají a získávají tak kvalitnější služby a významné úspory zároveň.
Vize společnosti
Společnost A1 SYSTEM® směřuje především k dalšímu vývoji a neustálému zdokonalování služeb. V rámci poradenství BOZP, PO a PLS dále zdokonaluje nabídku co nejjednodušších a nejúčinnějších řešení prevence zdraví zaměstnanců a právní ochrany zaměstnavatelů.
V oblasti e-learningu neustále sleduje nové trendy a využívá dlouholetých zkušeností ve prospěch zákazníků.
Obecně chce být pro každého zákazníka pevným opěrným bodem v péči o zaměstnance, které považuje za nejcennější kapitál každé prosperující společnosti.
Historie společnosti
Historie A1 SYSTEM®U se začala psát roku 2005. V roce 2007 byla založena projekční společnost Atelier A1 s.r.o. a v roce 2013 A1 SYSTEM®
Již od počátku si budovala renomé profesionálů díky efektivním službám v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO).
Úspěšný projekt A1 LEKTOR® spuštěný v roce 2014 byl zásadním inovativním počinem svého druhu v oblasti školení zaměstnanců. Díky tomuto projektu se společnost stala významným hráčem také na trhu e-learningu.